Resort Do Lago
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Rekreacja Park wodny | Posiłki/Napoje Restauracja Bar/ Poczekalnia | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
W wygodnym Resort Do Lago Caldas Novas znajduje się park wodny i miejsce na piknik, a Clube Privé jest w około 7 km. Gościom spodoba się śniadanie w formie bufetu i dostęp do basenu podczas pobytu.
Corumba lake znajduje się prawie 15 min autem od wygodnego hotelu. Park wodny znajduje się 8 km od hotelu. Zatrzymując się w Resort Do Lago, można również podziwiać takie atrakcje przyrodnicze jak Nautical Beach Club, które znajdują się w 850 metrach. Lotnisko Caldas Novas oddalone jest od obiektu o 20 min jazdy samochodem.
Są one wyposażone w prywatne łazienki.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Restauracja
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Park wodny
- Sauna
- Centrum fitness
Usługi
- Obsługa pokojowa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Jak daleko jest lotnisko Caldas Novas od Resort Do Lago?
Odległość pomiędzy lotniskiem Caldas Novas a Resort Do Lago wynosi 5 km. - 🚗
Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd podczas pobytu w wygodnym Resort Do Lago?
Wygodny Resort Do Lago udostępnia parking. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w Resort Do Lago?
Goście Resort Do Lago powinni wymeldować się o 10:00. - ❓
Jaki rodzaj basenu oferuje wygodny Resort Do Lago?
Basen jest dostępny w wygodnym Resort Do Lago.